08:00 – 17:00

Esmaspäev - Reede

Suur 13

48306 Jõgeva

+372 514 7496

08:00 – 17:00

Esmaspäev - Reede

Suur 13

48306 Jõgeva

+372 514 7496

Raamatupidamine

Raamatupidamine

Me mõistame Sinu soove ja vajadusi saada täielikku ülevaadet firmas toimuvast, et bilanss oleks paigas, et aruanded oleks esitatud.
Personal ja palk

Personal ja palk

Töötajad on kõige kallim ressurss igas ettevõttes ja seepärast ka üks olulisemaid valdkondi, millele on vaja palju tähelepanu pöörata. Hoiame hea meelega kokku Sinu aega ja aitame Sind sellega!
Nõustamine

Nõustamine

Vahest juhtub ikka, et vajad nõu, et kellegagi asjad läbirääkida. Meie teeme seda heameelega. Ei oma tähtsust, kus Sa asud – võta telefon ja helista meile!
Teenused RP Konsult 1

Aruannete koostamine

On umbes “bidziljon” aruannet, mida kõike esitama peab. Küll on KMD, TSD, INTRASTAT, mingid INF-id jne. Meie oleme neid esitanud. Oleme koostanud ka “rätsepa tööna” kokkupandud aruandeid. See kõik on tehtav!
Firma asutamine

Firma asutamine

Kuigi Eestis on tehtud firma asutamine väga lihtsaks, siis vahest tunned ennast ebakindlalt, et “äkki” teen midagi valesti. Tule meie juurde ja teeme koos! See võtab kõigest momendi aega!
Aadressiteenus

Aadressiteenus

Sa tahad säilitada enda privaatsust, sa ei taha, et Äriregistrisse kirjutatakse Sinu kodune aadress või on Sul hoopis mõni muu põhjus, siis see teenus on just Sulle. Võtame kõik Sulle saadetud dokumendid vastu ja saadame Sulle edasi.
Teenused RP Konsult 2

Korteriühistule

Ka korteriühistud vajavad raamatupidamise korraldamist ja head nõu. Eriti veel kedagi sellist, kes oleks erapooletu, objektiivne ja proffessionaalne. Selgus arvemajanduses tagab ka elanike usalduse juhtkonna vastu!
Arhiveerimine

Arhiveerimine

Dokumente tuleb säilitada vähemalt 7 aastat, mõningaid 10, mõndasid veelgi kauem. Meil on sellejaoks koht olemas, olu andmed siis paberil või digitaalselt. Kui andmete säilitamise tähtaeg möödub, siis võime need ka Sinu soovil turvaliselt hävitada.
Andmete taastamine

Andmete taastamine

Kui mingil põhjusel on juhtunud, et Sinu raamatupidamine on kaotsi läinud või hävinenud, siis meie oskame seda taastada!
Top
error: Sisu on kaitstud !!